Collection: Lean Menu

Lean meals are for females and males who are looking to cut weight but maintain muscle mass. Lean meals can consist of the following: 4oz of protein, less carbs, and/or less calories.
16 products
  • Lemon Chicken- Lean
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Balsamic Chicken Salad
    Regular price
    $8.75
    Sale price
    $8.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pulled BBQ Chicken- Lean
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Chicken Salad
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Southwest Casserole- Lean
    Regular price
    $9.40
    Sale price
    $9.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Turkey Meatballs- Lean
    Regular price
    $7.90
    Sale price
    $7.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Smoked Turkey Salad
    Regular price
    $10.25
    Sale price
    $10.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pulled BBQ Pork- Lean
    Regular price
    $15.50
    Sale price
    $15.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sirloin with Broccoli- Lean
    Regular price
    $11.50
    Sale price
    $11.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic and Herb Pasta
    Regular price
    $7.25
    Sale price
    $7.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chickpea and Broccoli Salad
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggs with Kielbasa
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggs with Home Fries
    Regular price
    $7.30
    Sale price
    $7.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Acai Bowl
    Regular price
    $7.30
    Sale price
    $7.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana Split Bowl
    Regular price
    $6.40
    Sale price
    $6.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • PB&J Energy Bites
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out